• baner
  • baner
  • baner
  • baner

Hamlet#casting

 

Hamlet#casting - wydarzenie otwarcia
SPEKTAKL MULTIMEDIALNY

 

Wszystkich zainteresowanych gościnnym występem lub organizacją zamkniętego występu artystycznego zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W celu przesłania szczegółowej wyceny lub pytań dotyczących możliwości prezentacji spektaklu prosimy o kontakt.

POBIERZ: OFERTA_HAMLET#CASTING.PDF 

DOWNLOAD: HAMLET#CASTING OFFER_EN.PDF

 

 

Odważny eksperyment, w którym wzięło udział ponad 20 popularnych aktorów i aktorek.

Spektakl o przygotowaniach do roli życia. O tym, co dopiero ma się zdarzyć. O niezgodzie na zwykłe codzienne teraz. O oczekiwaniu i utracie nadziei. Na wskroś współczesna scena samotności i zagubienia, chwila próby. Najsłynniejszy wers w dziejach literatury:
"Być albo nie być", jest pytaniem intymnym – o miejsce w świecie i uczucia. 

Spektakl bez teatralnej dosłowności. Monolog Hamleta jako wyznanie. Jeden tekst dramatyczny w wielu wykonaniach: kobiet i mężczyzn, matek i z singli, dwudziesto- i czterdziestolatków. Jak mówi Hamlet, gdy czuje się spełniony, a jak, gdy przepełnia go smutek? Jak, gdy się w kimś kocha i kiedy sobie żartuje? 

W roli głównej: Julian Świeżewski

Muzyka:Leski, Skubas

Scenariusz i reżyseria: Anna Król

Występują:

Adam Ferency, Piotr Adamczyk, Agnieszka Żulewska, Grzegorz Damięcki, Jarosław Boberek, Sebastian Cybulski, Antoni Pawlicki, Ewa Konstancja Bułhak, Katarzyna Kwiatkowska, Mariusz Odwarzny, Redbad Klijnstra, Bartosz Gelner, Rafał Mohr, Rafał Fudalej, Olga Bołądź, Katarzyna Herman, Przemysław Bluszcz, Weronika Rosati, Piotr Rogucki, Eryk Lubos, Mateusz Janicki, Katarzyna Pośpiech, Joanna Rucińska i Maciej Dmochowski.

PT, 10.06, GODZ. 22.30, Pałac Szustra -Amfiteatr (plener); 

UWAGA – ZAPISY! BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI – spotkania@big-book.pl

 

Hamlet plakat 002

 

Wydarzenie jest częścią globalnego programu SHAKESPEARE LIVES upamiętniającego 400. rocznicą śmierci dramaturga i pisarza Williama Szekspira.

Partnerami spektaklu są British Council oraz UNIQA.

 

x
Jesli chcesz otrzymywać informacje na temat
Big Book Festival zarejestruj się.